HEMEN ARAKONUM

Cevizli adak

Anasayfa » Pendik adak » Cevizli adak

Cevizli adak

Cevizli adak kurbanlık koyun, adak koç, adaklık keçi ve adak kuzu kesimini ücretsiz olarak kesmektedir. Satın aldığınız tüm adaklar Kurbanlık kesimhane tesislerimizde uzman kasaplarımız tarafından islami usullere uygun bir şekilde vekaleten kesilmektedir.

Tesislerimizde bulunan kesimhaneler hijyenik ortamı ile adak kurban alacak müşterilere güven vermektedir. Müşterilerimizin huzuru ve de sağlığı biim için önemlidir. Bunun içindir ki sattığımız adaklıklar her ay veteriner hekim kontrolünden geçirilmektedir. Adak kurban fiyatları müşterilerin bütçesine göre bulunmaktadır. Her müşteri kendisinin bütçesine uygun adaklık kurbanı seçebilir, ücretsiz kestirebilirler. Kurbanlıklarınızı Ücretsiz kesim yapıyor, etlerinizi küçük parçalara ayırıp paketleyip size teslim ediyoruz. Kurbanlık koç yada kurbanlık koyun satışını toptan olarakda yapıyoruz. Toptan kurbanlık satışı için bize telefon açıp uygun fiyat bilgisi alabilirsiniz. Toplu alımlarınızda daha karlı bir alışveriş yapmış olursunuz. Kurbanlık koyunlarımız anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiştir. Koç, koyun ve kuzular özel besi ile beslenmiş olup etleri lezizdir.

Cevizli adak

Cevizli adak

Cevizli adak

Özgür adak koç anadolu yakasının en ucuz adak kurban satış ve kesim yeridir. İstanbul adak satış ve kesim merkezi olarak  bir çok semte mobil adak hizmetimiz vardır. Özellikle İstanbul’un anadolu yakasının birçok semtine bu hizmeti sunuyoruz. Mobil adak hizmeti Türkiye’de bir ilk olmuştur. Sektörde hiç bir adak kurbanlıkçının yapamadığı bu hizmeti Türkiye’de ilk olarak size sunan biziz.

Bize bir telefon açıp sipariş vermeniz adresinizi tarif etmeniz veya whatsapp’tan konum göndermeniz halinde adaklık kurbanınızı kapınıza kadar getirip mobil kesim aracımızın içinde sizden vekalet aldıktan sonra kesip parçalıyor sonrada paketleyip size teslim ediyor. Hizmet ayağınıza kadar geldi.  Whatsapp kullanıyorsanız hiç gelmenize gerek yok görüntülü arama yapılarak sizden vekalet alınııp kurbanlık kesiminizi yapıyoruz. Eğer adak adadıysanız ve uygun fiyata adaklık kurban alacaksanız bizi aramanız yeterli olacaktır. İstanbul dışında toplu adak kurban alımlarında tüm illere kurbanlık temini yapan pendik adak sizin çözüm ortağınız olamaya hazır. Adak kurban bizim işimiz. Size bir telefon kadar yakınız. Bizi arayın ve adaklık kurban sipariş verin.

Benzer Konular

, , ,